KEURMERK VOOR KWALITEIT & PROFESSIONALITEIT


TRAINEN DIVERSE TYPES PAARDEN
MODULE 1


LEERPRINCIPES IN DE PRAKTIJK
HOE LEERT EEN PAARD?
MODULE 2
UNIEKE MODULES
& OPLEIDINGEN
2Moons organiseert 15 modules van enkele lesdagen waarmee je jouw kennis over paard & gedrag kan verbreden. Na deelname aan een module of een opleiding ontvang je een certificaat. Bij deelname aan alle 5 modules uit één Level en het maken van examens kun je drie opleidingen met een diploma afronden. Dit diploma is erkend door een verzekeringsmaatschappij en daarmee kun je dus voor deze werkzaamheden een passende bedrijfsaansprakelijkheidsverzekering afsluiten. Je kan dus na één jaar studie als professioneel instructeur en trainer verzekerd aan het werk!
Deze door de NRTO erkende paardenopleiding is gebaseerd op meer dan 10.000+ uren praktijkervaring in gedragstraining met paarden. Verrijking van kennis en kunde in theorie en praktijk én persoonlijke ontwikkeling gaan bij dit degelijke leertraject hand in hand.
De lesstof van de modules van de opleidingen zijn erop gericht om trainers en instructeurs op te leiden die professioneel paarden willen trainen en eigenaren willen begeleiden. Uiteraard zijn geïnteresseerden uit andere beroepsgroepen, die hun kennis over paard & gedrag willen verbreden en paardenliefhebbers die éen of meerdere modules willen volgen voor hun eigen persoonlijke- of paardenontwikkeling ook van harte welkom op de opleiding!
​

CERTIFICATEN & DRIE DIPLOMA'S
Na het volgen van een module of opleiding ontvang je een certificaat van deelname. Wanneer je professioneel met de lesstof van alle modules uit een Level aan het werk wil gaan, is het mogelijk om extra examens aan te vragen om daarmee een diploma te behalen.
Na het eerste leerjaar kun je het diploma Trainer & Instructeur Grond-en Loswerk halen. Na het tweede leerjaar kun je het diploma Trainer & Instructeur Trailerladen halen en na het derde leerjaar kun je het diploma Instructeur & Gedragstrainer mens & paard halen. Na het behalen van elk diploma is het mogelijk om voor die specifieke werkzaamheden een verzekering voor bedrijfsaansprakelijkheid af te sluiten. In het examen van het derde leerjaar worden o.a. het zadeldak maken van paarden, diverse gedragsproblemen én het oplossen van rij-technische problemen uitgebreid behandeld. De afgestudeerde kan zich dus, na het behalen van het diploma, voor al deze werkzaamheden verzekeren.
KWALITEIT &
ERKENNING
Het bieden van een hoge kwaliteit en veiligheid zijn belangrijke waarden voor de opleiding. 2Moons werkt met docenten die allen een autoriteit zijn op hun vakgebied. We vinden het zeer belangrijk om de veiligheid en kwaliteit van de opleiding hoog te houden.
De opleiding van 2Moons staat sinds 2013 ingeschreven bij het Centraal Register Kort Beroepsonderwijs (CRKBO). De opleiding is in 2014 erkend als scholing door het Uitvoeringsinstituut Werknemersverzekeringen (UWV). In 2017 is de opleiding erkend als beroepsopleiding door een verzekeringsmaatschappij. Met trots kunnen we melden dat 2Moons in december 2019 het NRTO-keurmerk (Nederlandse Raad voor Training en Opleiding) heeft behaald. 2Moons heeft er bewust voor gekozen om geen erkenning aan te vragen bij de KNHS.
INFORMATIE
BIJEENKOMST
Voor geïnteresseerden in het opleidingstraject van 2Moons wordt gedurende het jaar een aantal informatieavonden in onze trainingslocatie in Bleiswijk georganiseerd.
Op deze bijeenkomst krijg je veel informatie over de lesstof en de inhoud van de opleiding. Je kunt al het lesmateriaal inzien, al je vragen stellen en persoonlijk kennis maken met Petra. Ook bestaat de mogelijk dat je eventueel al kennis kan maken met toekomstige medestudenten. Je bent van harte welkom op één van de informatieavonden. Uiteraard mag je ook iemand meenemen en is jouw vriend, vriendin, partner, vader en/of moeder ook van harte welkom op deze avond.
Data: 22 november, 23 januari en 6 maart (19.30-22.00 uur) Locatie: 2Moons Bleiswijk. Online deelname is uiteraard ook mogelijk.
